بارگذاری ...
به وبسايت يوزنت خوش آمديد

• به هزینه‌های بالا، مبلغ مالیات ارزش افزوده مطابق با قانون برنامه پنجم توسعه کشور اضافه خواهد شد.
• لازم به ذکر است کلیه سرویس‌ها دارای تاییده به شماره527074,528182,528268,526854 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می‌باشند.

• به هزینه‌های بالا، مبلغ مالیات ارزش افزوده مطابق با قانون برنامه پنجم توسعه کشور اضافه خواهد شد.
• لازم به ذکر است کلیه سرویس‌ها دارای تاییده به شماره527074 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می‌باشند.
بسته های حجمی
بسته ترافیک اضافه ۵۰ گیگ ۱۰۰ گیگ ۳۰۰ گیگ ۷۰۰ گیگ ۱۰۰۰ گیگ
قیمت ۹۰.۰۰۰ تومان ۱۶۰.۰۰۰ تومان ۴۵۰.۰۰۰ تومان ۱.۰۵۰.۰۰۰ تومان ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان


• به هزینه‌های بالا، مبلغ مالیات ارزش افزوده مطابق با قانون برنامه پنجم توسعه کشور اضافه خواهد شد.
• لازم به ذکر است کلیه سرویس‌ها دارای تاییده به شماره 526854 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می‌باشند.
-->

اینترنت وایرلس مرکزی


با ایجاد زیرساخت اختصاصی در هر ساختمان بدون توجه به محدودیت مکانی و امکانات مخابراتی آن منطقه، اینترنت پر سرعت را با انتخاب کاربر ارایه نموده و نسبت به نوع سیستم مرکزی ارایه شده امکانات متنوعی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.با نصب یک آنتن قدرتمند ارتباط اصلی ساختمان ها با سایت های اصلی شرکت فراهم شده و امکان ارایه سرویس اصلی برای ساختمان ایجاد می گردد.


همانگونه که از اسم این روش پیداست از آنتن مرکزی اینترنت نصب شده در محل پروژه، کابل را از طریق دستگاهی به نام Switch به واحد کاربر رسانده و از این به بعد به صورت دلخواه کاربر، اینترنت در واحد تحویل داده می شود.کاربر می تواند با استفاده از تجهیزات ارسال و دریافت وایرلس(Wireless Router) اینترنت را بصورت وایرلس دریافت کند و همزمان چند سیستم را به اینترنت مجهز نماید، در غیر اینصورت با اتصال مستقیم کابل به سیستم، کاربر می تواند از اینترنت بصورت کابلی استفاده کند.

اینترنت وایرلس تک کاربره


با نصب یک آنتن در بخشی از پشت بام ساختمان و کشیدن کابل به داخل واحد و با توجه به انتخاب کاربر برای نوع ارسال و دریافت اینترنت در داخل واحد، از سرویس اینترنت به دو صورت وایرلس با استفاده از دستگاه ارسال و دریافت وایرلس (Wireless Router) و یا با استفاده از ارتباط مستقیم کابل با سیستم مورد نظر، می تواند استفاده نماید

اینترنت وای فای


ارایه‌ی خدمات از طریق بی‌سیم (Wireless)، یکی دیگر از شیوه‌هایی‌ست که شرکت‌ یوزنت می باشد که خدمات پهنای باند خود را از طریق آن ارایه می‌دهد. این بخش از خدمات، در تمام مناطقی که امکان استفاده از سیم وجود ندارد و یا فاصله‌ی مشتری از مراکز مخابراتی به قدری است که برقراری ارتباط با سیم برای مشتری مقدور نیست، قابل ارایه است.افزون بر این، مشتریانی که به پهنای باند بیش‌تری نیاز دارند یا مایل نیستند کاربری خط تلفن خود را تغییر دهند، می‌توانند با استفاده از این خدمات به پهنای باند دلخواه و مورد نیاز خود دسترسی یابند. در این روش با استفاده از باندهای فرکانسی مشخص، ارتباط هوایی بین شرکت و سازمان مشتری برقرار می‌شود.