بارگذاری ...
به وبسايت يوزنت خوش آمديد

راهکارهای سازمانی


در صورت نیاز سازمانها و ارگانها جهت خرید انبوه از شرکت یوزنت بر مبنای حجم قرارداد، کمیت و نوع خرید تخفیف‌های قابل‌توجهی ارایه می گردد.یوزنت کیفیت ارتباطات و خدمات خود را در بالاترین سطح و بهترین کیفیت ارائه می‌دهد.


با توجه تجربیات بدست آمده از فعالیتهای شرکت یوزنت طی سالیان متمادی در زمینه ارائه خدمات شبکه های ارتباطی به مشترکین و بهره گیری از پرسنلی فنی و مجرب، ارائه راه کارهای یکپارچه و جامع درچهار چوب تعریف پروژه و اجرای آن برای مشترکین حقوقی در کار گروه ویژه ای مورد بررسی و کارشناسی قرار می گیرد.


با در نظر گرفتن توانایی فوق این شرکت آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری اعم از :

  • مشاوره
  • طراحی
  • پیاده سازی و اجرا
  • پشتیبانی

در حوزه ارتباطات ICT به سازمانها، شرکتها، موسساست دولتی و غیر دولتی و … اعلام می دارد.

اينترنت برجها و مجتمع ها


یوزنت خدماتی متنوع و قابل توجهی برای برج ها و شرکت ها دارد که به شدت میتواند در تعدیل هزینه ها و افزایش کیفیت خدمات اینترنتی موثر و کارا باشد.


  •  شرکت ها و سازمان های بزرگ

شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ به لحاظ بزرگی سازمان و گاه پراکندگی در نقاط جغرافیایی، به راهکارها و مراقبت‌های متفاوتی نیاز دارند. اینترنت پرسرعت +ADSL2 با سرعت‌های اختصاصی، خدمات پهنای باند، خدمات اتصال نقطه به نقطه و راهکارهای خاص، از جمله‌ راهکارهای یوزنت  است که این گروه مشتریان، از آن استفاده می‌کنند و می‌توانند بسته به نیاز خود هر یک از آن‌ها را انتخاب نمایند.


کارشناسان یوزنت برای بررسی وضعیت در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر می‌شوند تا ضمن ارزیابی ویژگی‌های مکانی، فنی و امنیتی محل، کوتاه‌ترین، مطمئن‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش را برای دست‌یابی شما به اینترنت پرسرعت فراهم  کنند.  • مجتمع‌های مسکونی، اداری و تجاری

در بسیاری از برج‌ ها و مجتع های مسکونی، تجاری و اداری به دلیل وجود ساختار فیبر نوری خطوط تلفن، امکان دریافت سرویس اینترنت پرسرعت از طریق روش‌¬های معمول وجود ندارد. حتی در مواردی که زیرساخت‌های مورد نیاز برای ارایه خدمات به مشتریان وجود داشته باشد، به دلیل محدودیت فضای اختصاصی مراکز مخابراتی برای نصب تجهیزات مورد نیاز ارایه سرویس، ممکن است پس از مدتی برای اختصاص سرویس به متقاضیان با کمبود پورت مخابراتی خالی در مراکز روبه‌رو ‌شویم و در نتیجه امکان ارایه سرویس   ADSLبه کاربران جدید وجود نخواهد داشت.

یکی از راهکارهای جایگزین در برج‌ها و مجتمع‌های تجاری، اداری و مسکونی ارایه خدمات اختصاصی و ویژه به این مجتمع‌هاست. اختصاص خدمات ویژه به برج‌ها و مجتمع‌ها افزون بر ایجاد امکانی برای دسترسی سریع و با کیفیت به خدمات اینترنت، ساکنان این برج ها و مجتمع‌¬ها را از انتظار کشیدن برای دست‌یابی به خدمات و در گیر شدن با ضوابط اداری مراکز مخابراتی بی‌نیاز می‌کند.

شبکه خصوصی مجازی


شرکت یوزنت برای ایجاد بستری امن، معتبر و با کیفیت برای سازمان ها و شرکت های بزرگ ، جهت برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات میان نقاط و دفاتر اصلی سازمانها  خدمات ویژه ای را با بالاترین سطح تضمین کیفیت ارائه می نماید.


  • سرویس VPLS

بکارگیری تکنولوژی VPLS امکان ایجاد یک شبکه خصوصی مجازی ویژه برای بانکها و سازمانها را پدید آورده و زیرساخت بسیار امن و مطمئنی را برای آنها فراهم می نماید. بانکها و سازمانها به دلایل بسیار فراوان (مثل افزایش سرعت، دقت، امنیت، بالا بردن کنترل از راه دور و کاهش هزینه هاو …) نیاز به شبکه های ارتباطی پرسرعت ، پرظرفیت و کاملاً امن و در دسترس و تقریباً ارزان دارند. سرویس VPLS بر پایه اترنت راهکار و پاسخ این گونه شبکه هامی باشد.


  •  سرویس L3VPN

هدف از ارائه این سرویس تامین نیاز برخی از مشترکین جهت برقراری ارتباط دیتا، صوت و ویدیو بین دفاتر و مشترکین خود در لایه ۳ است به نحوی که امنیت ارتباط دفاتر در کنار حفظ سرعت مطلوب در کلیه زمانها از طرف سرویس دهنده تضمین گردد. همچنین در این سرویس مشتری قادر خواهد بود با استفاده از نرم افزارهای پایش شبکه، دسترسی کاملی بر روی پارامترهای کیفی شبکه یوزنت داشته باشد.

شرکت یوزنت مفتخر است که هم اکنون بسیاری از سازمانها، نهادها، ارگانها و علی الخصوص بانکهای کشور که نیاز به امنیت و یکپارچگی بالایی در شبکه خود دارند از خدمات شبکه خصوصی انتقال داده ها یا VPN این شرکت استفاده می نمایند.

سرویس های ترکیبی


شرکت یوزنت با توجه به ضرورت نیاز در سازمان های خاص به سرویس های ترکیبی، خدمات ویژه ای ارائه میکند و میتواند بخش اعظمی از کمبودهای تکنولوژیک و فنی در سازمان ها را مرتفع سازد.


یوزنت با در اختیار داشتن مجموعه مجوزهای ارائه خدمات اینترنت پرسرعت(ISP)و با سرمایه گذاری مناسب در انتقال تکنولوژی روز دنیا ، این قابلیت را دارد که با ارائه خدمات منحصر به فرد به عنوان یک سرویس دهنده ی فعال در برقراری ارتباطات و ایجاد شبکه های گسترده در کشور ایفای نقش نماید.